قیمت خرید کود شیمیایی سیاه برای زمین های زراعی استان اصفهان

قیمت خرید کود شیمیایی سیاه برای زمین های زراعی استان اصفهان چقدر است؟ این کود تا چه اندازه می تواند به بهبود زمین های کشاورزی کمک کند؟

کود شیمیایی سیاه

قیمت خرید کود شیمیایی سیاه برای زمین های زراعی استان اصفهان چقدر است؟ این کود تا چه اندازه می تواند به بهبود زمین های کشاورزی کمک کند؟

کود شیمیایی سیاه که بعنوان یک کود چند عنصره و باکیفیت شناخته شده است می تواند از تولید در یک کارخانه تا کارخانه دیگر نیز متفاوت باشد.

اهیمت کود برای زمین های کشاورزی و باغ های میوه بسیار زیاد بوده و کشاورزان برای بهره وری بهتر و کنترل هزینه ها می بایست در خرید کود بسیار وسواس به خرج دهند.

فرض کنید شما می خواهید کود شماره 1 را به قیمت x تومان خریداری نماید و کود شماره 2 را به قیمت x+a تومان.

هر دو کود نیز به نان کودهای شیمیایی سیاه به شما عرضه شده اند.

در نگاه اول کود شماره 1 قیمت ارزان تری دارد اما پس از بررسی متوجه می شویم که کود شماره 2 تعداد عناصر بیشتری دارا می باشد و شاید در ذهنمان این موضوع به نظر برسد که قیمت اضافه ای که برای کود شماره 2 می پردازیم برای عناصر اضافه بوده و به طور کلی درجه تناسب قیمت و کیفیت دو نوع کود برابر است.

*اما نکته اینجاست که اگر هم قیمت عناصر اضافه کود2 به اندازه a تومان بوده باشد باز برای ما به صرفه تر است چرا که هزینه ناشی از حمل و نقل برای پوشش دهی دیگر عناصر، زمان و انرژی صرف شده برای خرید و همچنین زمان لازم برای استفاده کود زمین ها همگی هزینه و انرژی های اضافه ای است که باید بپردازیم.

کود شیمیایی سیاه بازرگانی کهن

بازرگانی کهن با بررسی های بسیار و جلسات متفاوت اتاق فکر خود که نمونه کوچکی از آن در بالا مطرح شد کودی را در بازار عرضه می نماید که دارای عناصر مهمی بیشتری نسبت به نمونه های موجود می باشد تا مشتریان خود را از صرفه هزینه های زمانی و مالی اضافی معاف نماید.

برای خرید این نوع کود و دیگر انواع کود می توانید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.