خرید کود شیمیایی گرانوله برای باغ میوه و مزارع کشاورزی

خرید کود شیمیایی گرانوله برای باغ میوه و مزارع کشاورزی می تواند سبب بهبود راندمان و بهره وری تولیدات کشاورزان فعال در این دو بخش باشد.

قیمت روز کود

خرید کود شیمیایی گرانوله برای باغ میوه و مزارع کشاورزی می تواند سبب بهبود راندمان و بهره وری تولیدات کشاورزان فعال در این دو بخش باشد.

کود شیمیایی گرانوله دارای مزایایی است که سبب می شود کشاورزان بتوانند راندمان بهتری داشته باشند و با کار یکسان نتیجه بهتری دریافت نمایند.

چرا کود های گرانوله بازرگانی کهن را خریداری کنیم؟

برای این مهم بهتر است نگاهی به مواد موجود در این کود ها بیاندازیم:

  1. ماکرو: ازت، فسفر، …
  2. میکرو: روی، آهن، منیزیم و …
  3. ماده آلی : که موجب احیا و بازسازی بافت خاک می گردد و از فرسایش آن جلوگیری می کند.

علاوه بر مواد بالا کود های موجود در بازرگانی کهن باید اعلام داشت که نسبت به نوع دولتی آن از عناصر بیشتری برخوردار بوده و همین مهم سبب بالا رفتن خواص آن می گردد.

نحوه استفاده از کود های گرانوله

بی شک عموم کشاورزان با این موضوع آشنایی دارند اما رسالت ما بیان علمی روش های موجود سبب استفاده بهینه و بهبود بهره وری کود هایی است که از این بازرگانی تهیه می نمایید.

استفاده آسان از کود های گرانوله را جزء مزیت آن به حساب می آورند و برای استفاده از آن نیازی به دفن آن در باغ نمی باشد، شما می توانید این محصول را در سطح زمین کشاورزی اعم از باغات، چمن ها و یا زمین های زراعی بریزید.

برای دریافت نتیجه بهتر پخش نمودن آن بوسیله شن کش و پراکنده نمودن بهتر آن توصیه می گردد.

نحوه خرید کود شیمیایی گرانوله

برای خرید این محصول و دیگر انواع کود مانند کود های ارگانیک و بیولوژیک می توانید با کارشناسان ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.