خرید کود ارگانیک برای بهبود کیفیت برنج

خرید کود ارگانیک برای بهبود کیفیت برنج می تواند به صرفه باشد؟ آیا این کود می تواند در کاهش آفات گیاهی برنج نیز مفید باشد؟

خرید کود

خرید کود ارگانیک برای بهبود کیفیت برنج می تواند به صرفه باشد؟ آیا این کود می تواند در کاهش آفات گیاهی برنج نیز مفید باشد؟

مزایای کود ارگانیک برای محصول

کود آلی و ارگانیک از مواد طبیعی و بدون مواد شیمیایی ساخته شده است. این ویژگی موجب شده که به سبب عدم وجود مواد غیر طبیعی در ترکیبات این کود، مشکلی برای محصولات پیش نیامده و ،برای زمین های کشاورزی و سلامت دام و انسانی که آن را مصرف می نماید ضرری نخواهد داشت.

خرید کود ارگانیک تاثیر خوبی بر باروری گیاه داشته و همچنین تاثیر و مزایای خوبی برای خاک خواهد داشت.

تاثیرات کود ارگانیک بازرگانی کهن بر زمین و محصول

  1. بهبود کیفیت خاک
  2. عدم عقیم شدن زمین
  3. بهره وری و افزایش خاک
  4. افزایش میزان محصول
  5. تولید محصولات ارگانیک و بدور از مواد شیمیایی مضرر
  6. افزایش دفعات برداشت

این کود در صورتی که برای شالیزار ها استفاده شود می تواند به میزان باردهی شالی ها کمک موثری کند.

آفت ساواخا به شالیزار هایی که با این کود تغذیه شده اند حمله نمی کند. این آفت می تواند تولید برنج را دچار نقصان کند و در صورتی که از این کود به گیاه داده شود، افزایش محصول و جلوگیری از حمله آفات را در پی خواهد داشت.

نکته مثبت در تکرار استفاده از این کود این است که استفاده از کود ارگانیک خصوصا در دراز مدت می تواند سبب بهره وری بالاتر و بهبود کیفیت زمین کشاورزی گردد.

خرید کود ارگانیک برای بهبود کیفیت برنج

به صفحه اینستاگرامی ما به آدرس @koodosamir1 رجوع کنید و تاثیر استفاده از این محصول را در افزایش محصول خوشه های گندم و برنج و … ببینید.

برای خرید این محصول خاص و دریافت مشاوره می توانید با واحد فروش کود و سم این بازرگانی تماس حاصل فرموده و پس از کسب اطلاعات لازم میزان مورد نیاز خود را سفارش دهید.