خرید ورمی کمپوست تهیه شده از کود گاوی

خرید ورمی کمپوست تهیه شده از کود گاوی به سود کشاورزان است؟ چرا این کود به تازگی مورد توجه کشاورزان و باغداران قرار گرفته است؟

خرید کود بیولوژیک

خرید ورمی کمپوست تهیه شده از کود گاوی به سود کشاورزان است؟ چرا این کود به تازگی مورد توجه کشاورزان و باغداران قرار گرفته است؟

روش تولید این کود

ورمی کمپوست گاوی از کودهای حیوانی به دست می آید و در چند مرحله تولید می گردد.

به این صورت که کود های تازه انباشته شده در کف اسطبل را در فضایی آزاد تلمبار می کنند و پس از گذشت ۴۰-۵۰ روز با زیر و رو کردن و مرطوب و نرم نمودن به صورت نیمه پوسیده در می آورند.

سپس آن ها را در کرتی به ابعاد (۱*۵*۰٫۵) متر تا ارتفاع ۴۰ سانتی متری پر می نمایند.

از ۲٫۵ متر مکعب حجم کرت ۲ متر مکعب آن را کود حیوانی گاوی یا گاوی و گوسفندی و یا گوسفندی با درصد آهک به صورت محلول ۵ در هزار جایگزین می کنیم.

سپس به ازای هر متر مربع سطح کرت تعداد ۵۰۰ عدد کرم خاکی به وزن متوسط ۰٫۵ گرم در لایه ۱۵ سانتی متری بستر اضافه می کنیم و روی آن را با کود می پوشانیم.

با توجه به این که دشمنان متعددی در کمین و شکار کرم ها هستند، سطح کرت را به وسیله گونی کنفی یا شاخ و برگ مناسب پوشش می دهیم و به مدت ۶۰-۷۰ روز با تامین رطوبت ۸۵%-۷۵% و آبیاری هر روزه در تابستان و یک هفته ای در فصول معتدل سال محصول آماده بهره برداری می باشد.

جهت برداشت کود ورمی کمپوست و کرم خاکی یکی دو آبیاری انتهایی را قطع می نماییم و پس از کاهش رطوبت از الک ۳ میلی متری و یا به وسیله دستگاه مخصوص که استوانه ای با غربال هایی با درجه های مختلف می باشد عبور می دهیم.

کرم ها را به همراه کود ورمی کمپوست به دست آمده با رطوبت مجاز و بسته بندی استاندارد و بر چسب شناسایی و روش مصرف به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کنیم.

خرید ورمی کمپوست تهیه شده از کود گاوی

بازرگانی کهن با توزیع این محصولات در سراسر کشور راه دستیابی به آن را آسان نموده است.

خرید مطمئن این محصول را برای کشاورزان سراسر کشور امکان پذیر می باشد.

برای ثبت سفارش خود با واحد فروش ما تماس حاصل فرمایید.