کود ارگانیک چه تمایزی نسبت به کود شیمیایی و کود حیوانی دارد؟

تمایز کود ارگانیک نسبت به کود شیمیایی و کود آلی در میزان محصول دهی و کیفیت خاک می باشد. آیا این کود می تواند برای درختان میوه نیز به کار برود؟

خرید کود ارگانیک

تمایز کود ارگانیک نسبت به کود شیمیایی و کود آلی در میزان محصول دهی و کیفیت خاک می باشد. آیا این کود می تواند برای درختان میوه نیز به کار برود؟

کود ارگانیک حاوی مواد معدنی مورد نیاز خاک

به کار گیری کود آلی برای بیشتر شدن میزان تولید محصول می تواند فایده دیگری نیز داشته باشد.

در کشت های صنعتی به منظور رشد بهتر گیاه غالبا از کود های شیمیایی استفاده می شود. این موضوع سبب بروز مشکلاتی برای کشاورزان مانند افزایش نیاز زمین به کود به صورت مداوم می گردد.

البته این استمرار به عقیم شدن خاک نیز می انجامد. آسیب رسیدن به خاک، برای کشاورزان و باغ داران می تواند خساراتی به بار آورد.

یکی از مشکلات تامین کود های شیمیایی با تمام ضرر هایی که برای خاک دارند این است که گاهی به سبب مشکلاتی که برای واردات پیش می آید، این کود ها به سادگی در دسترس نیستند.

به لطف دانشمندان جوان ایرانی این مشکل به خوبی حل شده است. کود ارگانیکی ساخته شده که که بدون هیچگونه مواد شیمیایی بوده و از مواد مینرال یا معدنی تولید شده است.

این کود نه تنها دغدغه های کود دهی بلکه دیگر دغدغه های باغداران که به کود مربوط نمی شود را حل نموده است:

این کود با ویژگی های خوبی که دارد می تواند با هزینه اندک و میزان مورد استفاده بسیار کم برگ برنده ای نسبت به سایر کود ها داشته باشد.

این کود وقتی که مدت زیادی استفاده شود می تواند خاک حاصلخیز تری را برای کشاورز به ارمغان آورد.

محصول تولید شده می تواند در رده محصولات ارگانیک قرار داده شود. زیرا کود شیمیایی به هیچ عنوان برای این محصولات به کار نرفته است.

سرمایه گذاری بلند مدت بر روی زمین های کشاورزی، خاک منطقه، محصولات تولیدی و سلامتی انسان ها از مزیت های اصلی این کود است.

برای بیشتر شدن سود برداشت محصولات خود این کود را خریداری نمایید.

تمایز کود ارگانیک نسبت به کود شیمیایی و کود آلی

برای اطلاع از قیمت و روش های خرید این نوع کود و همچنین میزان مصرف برای هر گیاه می توانید همه روزه با شماره های مربوط به بخش فروش کود و سم بازرگانی کهن تماس حاصل فرمایید.